کشتی های بادبانی غول پیکر

 

کشتی های بادبانی غول پیکر

در زمان های گذشته برای هدایت کشتی ها در آب و حرکت آنها در مسیر مقصد،بادبان های عظیمی را توسط طناب هایی به ستون های نگه دارنده بر روی عرشه نصب می کردند و کشتی با قدرت باد در جهت معینی حرکت می کرد.از این تصاویر زیبای گرافیکی کشتی های بادبانی شناور در آب می توانید به عنوان پس زمینه desktop نیز استفاده کنید.

کشتی های بادبانی غول پیکر

برای تمامیه ما پیش امده که حداقل یکبار درزندگی خود زمانی که ذهنمان درگیر تخیلات کودکی میشود و به دوران زیبای داستانهای افسانه ای جنگی و فانتزی میرویم خود را درون کشتی به گل نشسته و قدیمی که دارای جواهرات گرانبهاست یا کشتی درحال جنگ باطوفان گدزدان دریایی ببینیم و چقدر لذت بخش است بودن در کشتی که سوار برموجهای زیبا و رویاییه دریاست  و زمانی این زیبایی لذت بخش و ارامش بخش میشود که افتاب باغروب یا طلوع خود منظره ی دریا را وصف ناشدنی کند. اگه شماهم همچن تخیلی را در ذهن تود میپرورانید مجموعه عکسهای زیر را دانلود نموده و از تماشای ان لذت ببرید.

برای مشاهده عکس ها در اندازه بزرگ و دانلود تصاویر بر روی تصویر مورد نظر خود کلیک کنید

هر مجموعه تصاویر شامل چندین تصویر متفاوت و زیبا با کیفیت بسیار عالی است ، پس از کلیک بر روی تصویر مورد نظر خود با انتخاب گزینه Next تصویر جدیدی برای شما بار گذاری می گردد

تصاویر این مجموعه عبارتند از :

عکس زیبایی از کشتی بادبانی
کشتی بادبانی بزرگ یادآور قصه های شیرین گذشته
تصویر زیبایی از کشتی روی دریا
دریا نوردان با کشتی زیبای بادبانی
حرکت کشتی زیبا به طرف طلوع خورشید
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم

 Copyright (C) 2010-2021 natilos.com All rights reserved

حق کپی رایت محفوظ ... این سایت تابع قوانین کشور زیبای ایران می باشد

X close
error: Content is protected !!